היום היהודים חמושים ונחושים

היום היהודים חמושים ונחושים

טוב לדעת שהצאר של הרוסים מבין מה יקרה לו, לעמו, למשפחתו, לצבאו, לחלומו ולמולדתו.

אומנם, איומים בהשמדת כל החיים התרבותיים נשמעים מפחידים או מבעיתים שלא לומר קצת מדאיגים, אבל לא בטוח שהגיבור שיושב באיזה בור באמת רוצה שלא ישארו לו משרתים, חיילים או חברים.

זה קצת לא נעים להודות בכך ברבים, אבל במוקדם או במאוחר כולם מתים, אפילו רודנים מעורערים ורצחניים.

ציטוט:

רוסיה: ההסלמה עם המערב עלולה להוביל לעימות בין כוחות גרעיניים.

שר ההגנה הרוסי אמר הבוקר (שני) כי פעולות המערב המובילות להסלמה עם רוסיה עלולות להוביל לעימות צבאי בין כוחות גרעיניים. לדבריו, לאחר שהמערב גרם למשבר באירופה, הוא שואף להרחיב אותו לאסיה ולמדינות האוקיאנוס השקט.

עד כאן ציטוט.

מעניין אם גם כל המפקדים והקצינים ברוסיה חשים אובדניים כמו המנהיג הנחמד שטבח מאות אלפי אזרחים סורים. סך הכל, הצאר כבר תקף מדינה שכנה ללא סיבה וגרם למותם של מאות אלפים.

שמשון הגיבור פעם הסביר לנו מה עושים כשכבר אין הרבה סיכויים. בעזרת השוכן במרומים ושני ציונים פעילים לישראל יש יכולת מאוד מפחידה, כך לפי מקורות זרים, ולכן נוכל לייצר סיפורים דומים. בעברית קלה, במלחמה גרעינית לא יהיו מנצחים.

אז מה. רוסיה לכאורה תסכן את קיומה שלה בעבור החיזבאללה, איראן או עזה? נו, טוב. זו זכותה והחלטה שלה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- להתאדות או לא להתאדות? קישור למאמר בשם- אין ברירה אלא לנטרל סכנה. למאמר בשם-המנהיגים האיראנים מאיימים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “היום היהודים חמושים ונחושים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן