כפייות טובה מעידה על בעייה

כפייות טובה מעידה על בעייה

המנהיג האמריקני הוא דמוקרט ציוני. למעשה, הוא מספק לנו תמיכה משמעותית וזה בא לידי ביטוי בצורה ביטוחנית, כלכלית ומדינית.

ללא קשר ליחסו החיובי של הנשיא לגורלו העגום ושלומו של העם העברי, על מדינת היהודים השתלט פושע סידרתי ועימו חבורת עבריינים, גזענים, סחטנים וחוטאים, וכן מורדים לוחמניים וסרבניים.

במקום להודות לנשיא על עזרתו הרבה ולהקשיב לבקשותיו המנומסות להתחשב בחוק הבינלאומי, הפושעים גרמו לרעב בעזה ומנעו סיוע הומניטרי אפילו שאסור לעשות נזק אזרחי.

מה אפשר לומר? נראה שהעבריין הסידרתי מתנהג באופן כפוי טובה, נכלולי, נצלני ואנוכי, וזה שלילי.
לאחר אסון השבת השחורה, שאירע בגלל שהפושע התעלם משלל מיכתבי ופניות האזהרה, אמריקה נחפזה לתת גיבוי ומייד שלחה עזרה. למרבה הצער, במקום להגיב לעזרה באופן תרבותי ודיפלומטי הפושע הסידרתי מתנהג באופן ילדותי ורגשי.

גם קצינים אחראיים, ממלכתיים ונבונים באופוזיציה הבינו שחיוני לסייע למדינה בעת צרה ולא רק נשיא אמריקה, שהרי ההנהלה כשלה וגרמה סכנה. ללא קשר לשיקולי פוליטיקה ובלי שום כוונה לסייע לפושע אלא לאומה בני וגדי התגייסו למערכה.

בזכות המוכנות להכנס מתחת לאלונקה בצפון נמנעה מלחמה נוראה שהייתה מאוד פוגעת במדינה, המורשע שאחראי על המשטרה לא מורשה להבעיר מלחמת דת נוראה בכל הסביבה בגלל הטלת מגבלות מיותרות ונפיצות על קיום תפילה, ולאמריקה יש גישה לאנשים שקולים והגיוניים בהנהלה, כאלה שכן יש להם מוכנות לשיתוף פעולה שימנע החמרה.

במקום לומר תודה ולהביע הערכה ראש הכנופייה שוב מראה שאין לו יכולת אלא לתקוע מקלות בגלגלי העגלה בגלל שיקולי קינאה, אגו ופוליטיקה שלא ממש קשורים לטובת המדינה.

ציטוט:

בהנחיית נתניהו: השגריר בוושינגטון לא יטפל בביקורו של גנץ בארה”ב.
פרסום ראשון: ראש הממשלה הנחה את שגריר ישראל בוושינגטון מייק הרצוג שלא לטפל בביקורו של יו”ר המחנה הממלכתי בארצות הברית, לאחר שהביקור נקבע ללא אישורו. בעקבות זאת, השגריר יעדר מפגישותיו של השר גנץ עם בכירי הממשל, ובראשם סגנית הנשיא קמלה האריס. השר טרופר: “רה”מ עודכן, זה הזמן לדחוק את האגו הצידה”

עד כאן ציטוט.

ברשעותו כי רבה, אולי בגלל קינאה עזה שהרי הוא עצמו עוד לא קיבל הזמנה, וכדי שוב להראות כפייות טובה כלפי מי שהיה מוכן לתת עזרה הפושע מנע מנציגי המדינה לסייע לשר שבא לתקן ולפתור בעייה לאומית שהעבריין הנכלולי עצמו לא מנע על אף האזהרות שנישלחו אליו מהצבא.

בקיצור, כפייות טובה היא כנראה תכונה שהפושע הסידרתי מידי פעם חושף לפרהסייה. מה הפלא שאין הרבה רצון לשתף עם הכזבן הנכלולי פעולה? סך הכל, מילה שלו אינה מילה, ורצון ילדותי בנקמה לא ממש מעיד על בגרות או תבונה שקולה.

הערה אחרונה: את התמונה המזוייפת שלחה למערכת הכתבת בינה, שהיא בעצם מכונה נטולת דיעה ולכן אי אפשר להאמין לדיווחיה. במציאות, הפושע אינו אחד מהאישים החשובים שדיוקנם חקוק בהר רשמור באמריקה על הסלעים בגלל השגים מרשימים. מצד שני, סביר ששמו יופיע לדראון עולם בדיברי הימים.

קישור למאמר בערוץ 13. קישור למאמר בשם- חוטאים, רוטנים, זועמים וחוששים. קישור למאמר בשם- הכישלונות יובילו לבחירות. קישור למאמר בשם- חזון האומה עומד מול כנופייה מזיקה. קישור למאמר בשם- הנוכל מחבל במצבה של ישראל.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן