לראש הכנופייה אין שליטה בפושע?

לראש הכנופייה אין שליטה בפושע?

נאשם פלילי שמסובך עד צוואר באופן מישפטי מינה פושע גזעני, תוקפני, מרדני וסרבני לתפקיד ממלכתי. מה אפשר לומר? למרבה הצער זו לא תחילתה של הלצה עגומה אלא המצב המציאותי.

כנראה שהדבר הפסול, המסוכן וחסר המוסר הזה נעשה במאמץ לקנות תמיכה שתסייע לפושע הסידרתי לחמוק מהרשעה וישיבה במתקן כליאה ציבורי.

למעשה, העבריין גם שדד המון כסף מהקופה הלאומית כדי לשחד בו שותפים סחטניים וחמדניים שמתחזים לכשרים. בזכות הממון שנלקח מתושבי ציון הבדלנים שאינם דמוקרטים או ציוניים תומכים בנואף כזבני שבגד בשלוש נשים, וכן בשבועת האמונים. איך אומרים? כסף יעוור עיני גנבים.

מה לעשות שהשותפים האנוכיים, החוצפנים והחמדניים הם לא ממש חברים אמיתיים? ראש הכנופייה בחר לעצמו רעים שאינם באמת נאמנים אליו ולמורשעת עם הליקויים אלא אולי למתנות שהם מקבלים או דורשים.

כמובן שאפשר להאשים את המורדים הסרבניים והכוחניים על שהם מערימים קשיים, אבל גם חשוב לזכור מי הוא הפושע שהביא אותם להנהלת מדינת היהודים לצרכים אנוכיים, וזאת ללא התחשבות בטובתם של שאר הישראליות והישראלים.

ציטוט:

בן גביר פותח חזית נוספת מול נתניהו: מסרב להכניס נציג של רה”מ לדיון על הרמדאן.
פרסום ראשון: לאחר שדרש מרה”מ להכחיש פרסום לפיו הופקעו מידיו הסמכויות בסוגיית הר הבית ברמדאן, ואחרי עימות בנושא מספר המתפללים המוסלמים – השר לביטחון לאומי הודיע שלא יכניס נציג של נתניהו לדיון היערכות לרמדאן. בן גביר: “זה דיון פנימי”. הסיבה האמיתית: הוא רואה בכך ניסיון “לפיקוח” על צעדיו.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? נוצר מצב קצת מוזר בו הפושע שמונה לשר מסרב לשתף פעולה עם ראש הכנופייה שמינה אותו למישרה.

מעניין מי ינצח במערכה העזה? הגזען המרדן או העבריין הכזבן? ללא קשר לתוצאה, די ברור שככה לא מנהלים מדינה. אולי הגיע הזמן להחליף את הכנופיה המזיקה בחבורה קצת יותר אחראית, הגונה, ראוייה ואמינה.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- עבריין גזען בשירות פושע מסוכן. קישור לזהו זה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “לראש הכנופייה אין שליטה בפושע?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן