מה שתעשה לחברך יעשה לך

מה שתעשה לחברך יעשה לך

הצאר של הרוסים עושה עסקים עם המנהיגים האיראנים, והזדים הרשעים משתפים פעולה. בין השאר הם מעבירים זה לזה אמצעים מסוכנים בכוונה להזיק לאחרים.

לאחרונה שליחי האיראנים בלבנון ובעזה תוקפים את מדינת היהודים וגורמים נזקים חמורים.

בנוסף, גם השליחים החות’ים בתימן כנראה קיבלו הוראה להיות תוקפניים, והם יצאו מהחורים במטרה לגרום למערב נזקים כלכליים חצופים ואלימים.

מה לעשות שלרודנים אכזריים לא אכפת להקריב בנים של אחרים, שכן לדעתם הם עצמם, שאיפתם וחמדנותם הרבה יותר חשובים. אולי זה קצת עצוב שפוליטיקאים רודניים משתמשים באנשים לצרכים אנוכיים, אבל כמו שגם הישראליים יודעים, ככה זה בחיים.

למרבה השמחה, מי שגורם נזקים לקהילה מאוד מעצבן אותה, והיא מגיבה בצורה נחושה לבעייה. למעשה, מי שזומם לפגוע באחרים בדרך כלל סופג עונשים.

ציטוט:

אוקראינה השמידה ספינת מלחמה רוסית, הרוג ופצועים בהפצצה בנמל בקרים.
במתקפה לילית ירו מטוסי קרב אוקראיניים טילים על “נובוצ’רקאסק”, אוניית נחיתה גדולה. חיל האוויר של קייב חגג את המתקפה בחצי האי קרים: “הצי הרוסי הולך ונהיה קטן יותר ויותר”. מוסקבה אישרה שהספינה הופצצה.

עד כאן ציטוט.

לא בטוח שרק בתימן יעלה עשן שכן אולי זה גם יקרה באיראן. מעניין אם הדגמה קטנה של גבולות נחרצים וגרימת נזקים כואבים לתוקפים הרשעים תשנה את מזימותיו של הרודן. דומה שהיום הוא קיבל מסר קטן, וכנראה שצריך להמתין קצת זמן ולראות אם הוא יובן.

מקסימום, תפרוץ מלחמת עולם ולא נאלץ להתרגש יותר ממעלליהם המעניינים של בני האדם. לא בטוח שלדאוג ולחרוד ישנו את התוצאה או ישפרו את מצב הרוח. סך הכל, יודעי דבר מספרים שבא רגע שלפתע רואים אור גדול, ואז באה שלוות עולמים ולא זוכרים כלום, אפילו מה היה לארוחת בוקר אתמול.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- הטובים נגד הרעים. קישור למאמר בשם- רק בתימן יעלה עשן? קישור למאמר בשם- התגרות עלולה להביא לעימות. קישור למאמר בשם- אין ברירה אלא לנטרל סכנה

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “מה שתעשה לחברך יעשה לך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן