מכישלון לאסון

מכישלון לאסון

בדיעבד, לא בטוח שזה היה נכון או נבון לאפשר לנאשם בפלילים שהוא עבריין סידרתי וכזבן נכלולי למשול בציון.

למעשה, במקום לבצע את שליחותם הלאומית שומרי הסף הרשו לכנופייה עבריינית, מרדנית, חמדנית, רודנית ותוקפנית לנהל את הדמוקרטיה העברית, והכשל הזה הוביל לתוצאה קצת עגמומית, שלא לומר ממש נוראית.

לא בטוח אם המחדל הנורא אירע בגלל אהבה עזה לפושע שמסובך עד צוואר בכיתבי אשמה ובאחריות לאסון מזעזע, או שאיומים וסחיטה גרמו לשומרי ושומרות הסף לא לעשות את העבודה. מי יודע? אולי פעם נדע את הסיבה לכשל שמאוד פגע במדינה.

ציטוט:

צה”ל ניצח בקרב, הממשלה מפסידה במלחמה, ישראל מבודדת.
הכישלון של ישראל איננו נעוץ במטרות המלחמה, שקיבלו את תמיכת מדינות המערב. הוא לא נעוץ גם בהתנהלות הלוחמים, או בחברה הישראלית. הכישלון כולו נעוץ בפוליטיקה. נתניהו, במקום לנסות לצמצם את המחלוקות עם ארה”ב, שאף לנפח אותן. זה שירת את קמפיין ההישרדות שלו, ולעזאזל מלחמת ההישרדות של ישראל. כדי לנצח במלחמה, צריך מעשה מדיני משלים. שימור בריתות. מחשבה על משפט בינלאומי ואסטרטגיה לטווח ארוך. התחשבות בדעת קהל. אבל בכל התחומים הללו, שעליהם אחראית הממשלה, שעליהם אחראי ראש הממשלה, ישראל נכשלה. המפולת לא איחרה לבוא – ונשארנו לבד.

עד כאן ציטוט מעורר פלצות.

לאומה שכבר מספיק סבלה מגיעה הנהגה אחראית והגונה שפועלת לטובתה ולא רק במטרה לחלץ עצמה מהרשעה.

הכנופייה העבריינית שפושע סידרתי בראשה סיבכה את המדינה בפשע מלחמה, וזאת בגלל הרעבת אוכלוסייה ומניעת סיוע. חיוני שמערכת המשפט תזדרז לטפל בבעייה באופן מיידי, אחרת חלילה נסתבך בבית הדין הבינלאומי.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- הפושע הפליל מדינה שלמה? קישור למאמר בשם- פושע פלילי גרם לסיבוך בינלאומי. קישור למאמר בשם- כשעבריינות פוגשת במציאות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

מערכת העיתון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן