מצפצפים על שבועת האמונים?

מצפצפים על שבועת האמונים?

כידוע ליודעות וליודעים, נציגי ונציגות ציבור נשבעות ונשבעים בטקס חגיגי במליאה לשמור אמונים למדינת היהודים ולחוקים.

משום מה, עורכת דין גסה, תוקפנית, צעקנית ודי בוטה מצהירה מרצונה החופשי לפרהסיה שאין בכוונתה לכבד את שבועתה, והיא רוצה לצפצף על הערכאה העליונה. נו, טוב. כנראה שלדעתה היא צודקת והמערכת כולה טועה.

ציטוט:

ח”כ גוטליב: לא אכבד את התערבות בג”ץ בחוקי יסוד.

חברת הכנסת טלי גוטליב מהליכוד הצהירה היום (שלישי) כי לא תכבד את התערבות בג”ץ בחוקי יסוד, על דיון בעתירה נגד חוק ביטול עילת הסבירות, שנקבע לחודש ספטמבר. “אין לבג”צ שום סמכות להתערב בחוקי יסוד. צר לי לאכזב אתכם, אתם ממש לא מעל החוק”, פנתה לשופטים, וכתבה: “פסק דין משולל סמכות הוא בטל מעיקרו. לכן לא אכבד התערבות בחוקי יסוד”.

עד כאן ציטוט.

נו, טוב. זו זכותה המלאה של הפרקליטה הנחמדה לסבך את עצמה להנאתה ולהודיע לנו על מזימה חצופה ומתריסה לבגוד בשבועת הנאמנות שהיא עצמה נתנה.

חלילה, עורכת הדין תצפצף על חוקי המדינה מעל במה עשוייה לבוא לה הפתעה קטנה או מביכה. ללא קשר לתוצאה, כבר עתה קצת קשה להבין מדוע משפטנית, שהיא לכאורה צרחנית משכילה, מכריזה על כוונה לבצע פשע קבל עם עידה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- פושעים חוטאים, מזיקים ומסתבכים? קישור למאמר בשם- הסתה לשינאה זו בעייה. קישור למאמר בשם- אבותנו שנו וחוטאים חטאו. קישור למאמר בשם- פושעים רומסים את חזון המייסדים. קישור למאמר בשם- נזק לאומי לצורך אישי. קישור למאמר בשם- הפושע מסכן את ביטחון המדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “מצפצפים על שבועת האמונים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן