משילות ועבריינות

משילות ועבריינות

אחרי עיכובים רבים, היסוסים, זיגזוגים, פיתולים, שלל תירוצים וכל מיני סיפורים מעניינים, סוף סוף הגיעה השעה להביט לאמת המרה בפנים.

ציטוט:

עתירה לבג”ץ נגד הכשרת דרעי לשר: “תעודת כשרות לעבריין”

התנועה לאיכות השלטון עתרה הבוקר (שלישי) לבג”ץ נגד השינויים בחוק יסוד: הממשלה, שנועדו להכשיר את כהונתו של אריה דרעי על אף הרשעתו בפלילים.

כזכור, במענה לעתירת התנועה ערב הבחירות, קבע יו”ר ועדת הבחירות כי לדרעי קיימת חזקת קלון בשל עונש המאסר על תנאי שנגזר עליו. למרות זאת, הלילה העבירה הקואליציה המסתמנת בהליך בזק שינוי רטרואקטיבי בחוק, הקובע כי קלון יוטל רק כאשר נגזר עונש מאסר בפועל. “יום שחור בו הכנסת הכניסה לספר החוקים של מדינת ישראל תעודת כשרות לעבריין מועד”, אמר עורך הדין ד”ר אליעד שרגא.

עד כאן ציטוט.

האם בית המשפט העליון במדינת היהודים יכשיר שרצים עברייניים?

האם פושעים מורשעים ינהלו לנו את החיים הציבוריים, יבטלו לעצמם אישומים פליליים, ירמסו מוסדות דמוקרטיים ויעשו מה שהם רוצים?

יתכן שזה קצת מוזר לומר, אבל נראה שבית המשפט הגבוה לצדק בעצמו עומד למשפט. מי ינצח את המערכה בערכאה? הפושעים או החוקים? חלילה, בג”צ יסחט, יכנע ויוותר הציבור הדמוקרטי האדיש יאלץ להתעורר, ולא ישקוט עד שישוב הסדר.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- בלי בלמים אין איזונים. קישור למאמר בשם- מלאכת ההרקבה מעוררת דאגה. קישור למאמר בשם- פתיל קצר, נפץ ובג”צ. קישור למאמר בשם- בגידה בחזון המדינה? קישור למאמר בשם- הנאשם הפלילי מהווה סיכון ממשי. קישור למאמר בשם- .מגילת ההתגברות. קישור למאמר בשם- חיות, אחריות, עבריינות ושחיתות. קישור למאמר בשם- פושעים סידרתיים דורסים חוקים? 

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן