נערה שטופת שנאה אלימה

נערה שטופת שנאה אלימה

לרשעים מוסתים אין אלוהים. שנאה אינה דרכה של תורה, ובכל הדתות רצח נחשב לחטא נורא.

מסתבר שלוחמת החופש האמיצה והנועזת מהגדה לא מבקשת שלום ודו-קיום אלא בעצם שואפת לשחוט יהודים ולבצע מעשים מזוויעים ולא אנושיים בגופות החללים.

הסדרים והסכמים ניתן לעשות רק עם אלה שמוכנים להפסיק את העימותים הכואבים. ולנסות הרגלים יותר נעימים.

מי שרוצה לחיות לצידו מוזמן, אהלן וסהלן. מי שזומם להשמידנו ולהיות כאן במקומנו יתקל בהתנגדותנו. מי שחלילה יהיה מסוכן יעצר לכמה זמן או יעלה בעשן.

ציטוט:

כוחות צה”ל עצרו הלילה את עהד תמימי, סטודנטית פלסטינית בביר זית, בחשד להסתה לאלימות וקריאה לביצוע פעולות טרור. זאת, לאחר שפרסמה פוסט ברשת בנוסח הבא:

“המסר שלנו לעדרי המתנחלים, מחכים לכם בכל ערי הגדה. אנחנו נשחט אתכם ואתם תגידו שמה שהיטלר עשה לכם היה בדיחה. נשתה את דמכם ונאכל את הגולגלות שלכם. קדימה, מחכים לכם”.

מצה”ל נמסר כי תמימי הועברה לחקירת כוחות הביטחון.

עד כאן ציטוט.

למרבה השמחה, לובשי המדים לא ינתקו את ראשה של הבחורה שטופת השנאה מגופה או ילגמו משקאות קרים מגולגלתה הריקה. מצד שני, אולי יתחקרו ויזהירו אותה, שכן הסתה פרועה לפגיעה אלימה אינה פעולה אנושית אצילה שתורמת לקהילה.

בהחלט שמותר להביע רגשות, מחשבות, אמונת ותיקוות, אבל אסור לפגוע, לרצוח או לנסות להזיק לבריות. פעולות מסוג זה בדרך כלל סותרות את המיצוות, וגם אינן חוקיות או מועילות.

למרבה הצער, בשני הצדדים יש קיצונים אלימים. זעם ופחד יוצרים שנאה, ומאוד קשה לנטרל אותה, גם כשמסבירים את עיקרה של תורה. יש לשים גבולות נחרצים לחטאים שמזיקים לאחרים, אחרת מעצבנים את השוכן במרומים או שוטרים.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- מורדים, גזענים ופוגרומיסטים. קישור למאמר בשם- הטרור היהודי הוא סיכון לאומי. קישור למאמר בשם- למה המורדים הכשרים אלימים? קישור למאמר בשם- כמו היסטוריה, גם הסתה חוזרת על עצמה. קישור למאמר בשם- עצרת להנצחת השנאה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “נערה שטופת שנאה אלימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן