נשיא אחראי ונאשם פלילי

נשיא אחראי ונאשם פלילי

כבוד הנשיא האחראי והממלכתי פעם אמר בציבורי:

“מתווה החקיקה הנוכחי שגוי, דורסני ומערער את יסודותינו הדמוקרטיים”, והבהיר שיתריע על כל ניסיון לשבש את השיחות. “אני חוזר ואומר”, הדגיש, “שאם אראה מעשים זדוניים שנעשו כדי לחבל בתהליך, לא אהסס להצביע על כך”.

עד כאן ציטוט.

לאחר פיצוץ ההידברות אודות גורל הציונות האומה מצפה בנשימה עצורה לשמוע מהנשיא הממלכתי מי זומם לרמוס את הדמוקרטיה ברגל גסה, להרוס את מוסדותיה ביד לקוייה ולעשות כל מה שבא לכנופייה ללא הגבלה.

חלילה, הנשיא לא יגלה לנו מי אחראי לבעייה כנראה שלעולם לא נדע מי זומם להפוך את חזון המדינה לממלכה רודנית בראשות פושע.

למרבה הפליאה, כל שומרי הסף כשלו במשימה החשובה, ובגלל שמגילת העצמאות עדיין לא אומצה לחוקה את המדינה מנהלת כנופייה עבריינית שבראשה פושע עם שלושה כיתבי אשמה.

יש משהו לא תקין בתמונה? אולי פעם תהייה ועדת חקירה שתבדוק מדוע כל שומרי הדמוקרטיה נרדמו בשמירה?

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- מחאה דמוקרטית נגד כנופייה עבריינית. קישור למאמר בשם- השמירה בוטלה? קישור למאמר בשם- מי ידע שהעבריין הוא פושע? קישור למאמר בשם- סחיטה כשרה או אהדה לפשע? קישור למאמר בשם- יש שפוטים בירושלים? קישור למאמר בשם- הצבעה במליאה תפתור את הבעייה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “נשיא אחראי ונאשם פלילי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן