סיכונים אובדניים

סיכונים אובדניים

והרי ציטוט, שכנראה מרמז על התקרבות הסיכוי לבואו הצפוי של עימות גלוי ונטול עמימות:

סבא”א: איראן האיצה מחדש את העשרת האורניום ל-60%.

הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית עדכנה כי טהראן חזרה להעשיר אורניום לרמה של 60% – צעד טכני בלבד מהרמה הדרושה לנשק גרעיני – בקצב של 9 ק”ג בחודש. איראן מכחישה שיש לה כוונה לפתח נשק גרעיני.

עד כאן ציטוט שכנראה מעיד על נכלוליות, זדוניות, כזבנות, ביריונות ודחף לאובדנות.

בעברית קלה, הנהגת איראן זוממת מזה זמן לפתח נשק מאוד מסוכן, וההתרסה החצופה שלה עלולה חלילה קצת לשנות את המצב בטהראן.

סך הכל, שתי מעצמות, שלפי מקורות זרים הן חמושות, מאומנות, מיומנות ומצויידות ביכולות מפחידות, כבר הודיעו ברבים כמה וכמה פעמים שהן לא יאפשרו לפרסים לפתח נשקים שיאיימו על שלום העולם והאנשים התרבותיים, אלה שלא מאמינים ברצח של אחרים רק מחמת היות קצת שונים.

לפי הדיווחים האחרונים המנהיגים האיראנים כנראה סבורים בטעות שהעולם החופשי יאפשר להם להיות מסוכנים ולא רק מעצבנים, אבל הם טועים.

יתכן שהשליטים הפרסים מלאי השנאה לאחרים לא באמת מבינים את היהודים, שכן בדורות האחרונים העברים שינו גישה, פיתחו יכולת הגנה והתקפה מאוד מרשימה, וכבר אין להם רצון להמשיך להיות היחידים שסובלים בגלל שנאה.

מימון ואימון של טרוריסטים עזתיים רצחניים וגם בכנופיית לבנוניים תוקפניים, וכן עידוד וביצוע של התקפות על נתיבי סחר בינלאומיים בעזרת המורדים החות’ים חשפה את מזימתם של הרשעים המאורגנים והמתואמים לפגוע בכלכלת המערב באמצעים אלימים.

דהירה לפיתוח אמצעים מסוכנים היא עוד מישגה חמור של המנהיגים האיראנים, שכן עכשיו יש לעולם החופשי צידוק וסיבה לנטרל איומים קיצוניים ואלימים בטרם יהפכו להרבה יותר מפחידים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- מה שתעשה לחברך יעשה לך. קישור למאמר בשם- הטובים נגד הרעים. קישור למאמר בשם- רק בתימן יעלה עשן? קישור למאמר בשם- התגרות עלולה להביא לעימות. קישור למאמר בשם- אין ברירה אלא לנטרל סכנה

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

מערכת העיתון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן