עבריינים ישלטו בחיילים ושוטרים?

עבריינים ישלטו בחיילים ושוטרים?

אין שום סיבה לדאגה, אבל אולי אפשר לחוש חרדה קיומית עמוקה ואימה לנוכח הידיעה הנפיצה.

ציטוט:

סמוטריץ’ צפוי לכהן כשר במשרד הביטחון – בנוסף לתפקידו באוצר.

יו”ר הציונות הדתית נמנע מפרסום רשמי של ההחלטה בשל הביקורת שספג על הסמכויות שקיבל ביהודה ושומרון וכן על המינויים של ראש המנהל האזרחי ומתאם פעולות הממשלה בשטחים. מחר תקדם הקואליציה את החוק שיאפשר את המינוי של השר במשרד הביטחון כולל קבלת הסמכויות.

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, גזען עבריין ותוקפן ישלוט על השוטרים כאן, ושר לאומן, מרדן, עקשן וסרבן ינסה להכשיר מאחזים שאינם חוקיים ולהציק לשכנים’ כאילו שהם לא יצירים ובצלמים אלא טעות בפס הייצור של השוכן במרומים. עצם המינויים המתריסים והפסולים הללו מייד יבעירו כאן תבעירה עם הרבה עשן, ולפושעים יהייה קשה להאשים את הציונים שוחרי ההסדרים ולטעון שהם הבוגדים שאחראים לכשלים.

כשנאשם פלילי מהווה סיכון לאומי אולי כדאי לעצור אותו עד לתום ההליך המשפטי לפני שיבוא סיכון ממשי לחזון הציוני לביטחון, עצמאות, שוויון ושלום אזורי?

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- חוקים, פושעים וחזון המייסדים. קישור למאמר בשם- .מגילת ההתגברות. קישור למאמר בשם- חיות, אחריות, עבריינות ושחיתות. קישור למאמר בשם- פושעים סידרתיים דורסים חוקים? 

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “עבריינים ישלטו בחיילים ושוטרים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן