עיקרה של תורה, חזון המדינה והסתה

עיקרה של תורה, חזון המדינה והסתה

עד לאחרונה, הסתה פרועה שלא פסקה או נמנעה מאז לפני הרצח הנורא גרמה לנו לבעייה קלה.

אומנם, חזון המדינה הוא להסדרה בשכונה, וזה גם רעיון נבון מהתורה הקדושה, אבל למטרות פוליטיות עבריינים זדים שמסובכים בפלילים הסיתו בהתמדה מרשימה לשנאה, כנראה מתוך אמונה שפחד וחרדה מאוד יאחדו מאחוריהם קבוצה ניזעמת וגדולה שלובתה לשכוח מעיקרה.

למרבה הבושה אני דמוקרט ציוני ושוחר שלום איזורי. עד היום, בעיקר צעקו עלי, קראו לי תמים, אוהב שונאים, בוגד נקלה ושונא ישראל מחמת פגמים אישיים ומשפחתיים רציניים. לא ממש עזר שהסברתי להגנתי שהייתי בלבנון קצין קרבי, עשיתי בעזה מילואים רכובים ורגליים משך שנים, ואני חש די ישראלי.

בקיצור, התגובות האדיבות, המנומסות והחביבות של הסרבנים המרדניים ששונאים אחרים מוכרות לי כבר איזה עשר שנים מפעילות הסברתית קצת מוגזמת ברשת עם החברות החברתיות והחברים החברתיים

ללא קשר לרגשות נרגשים, סוערים, מאיימים וניזעמים, מה שאני אומר ברבים זה לא רעיונות אישים אלא מופיע במפורש בכתובים וגם במגילה שהקימה את מדינת היהודים, ולכן הדבר לא ממש קשור לעוצמת הצרחות המגונות של הצרחנים המגנים.

זה באמת בכתובים, גם אם הגזענים ששונאים אחרים הם מוסתים, נורא מתעוצבנים או סתם לא מאמינים. מעניין שהסתה מתמידה היא מאוד יעילה, שכן נראה שחלק מהאומה לגמרי שכח מעיקרי תורתה ומהכתוב במצע שלה.

מה שיקבע זה לא עוצמת הצרחה, אלימות המחאה או התמדת ההסתה לשנאה. המציאות והדרך הנכונה נמצאת בכתובים, והיא שונה ממה שסתם טוענת הכנופייה הכזבנית, העבריינית והמזיקה שמסובכת עד צוואר בכיתבי אשמה מאוד חמורים.

קישור למאמר בשם- המוצא נמצא במגילה ובתורה. קישור למאמר בשם- נאשם בפלילים אישר לממן טרוריסטים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

11 thoughts on “עיקרה של תורה, חזון המדינה והסתה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן