פושעים עברייניים, טריקים ושטיקים

פושעים עברייניים, טריקים ושטיקים

למרבה המזל, אין הרבה סיכויים שיתרחשו אצלנו אירועים מטרידים, כמו אלה באמריקה שחושפים שכזבנים חמדניים ונכלוליים בגדו בשבועת האימונים וגרמו למדינתם לסיכונים ביטחוניים לאומיים חמורים.

הסיבה לדבר היא די פשוטה, ולא בטוח שאפילו צריך להסביר אותה שוב למתעניינות ולמתעניינים. סך הכל, קצת קשה לזמן לחקירה מסמכים גרוסים שכבר לא קיימים. איך אפשר לברר אם הנאשם בפלילים הזיק לנו לצרכים אנוכיים אם משמידים אם ההוכחות ואז אורזים את קירעי ניר בהרבה שקים שחורים?

בית המשפט העליון משום מה החליט לאשר לנאשם פלילי שחשוד בבגידה בביטחון ציון להמשיך לשלוט במועדון, וההחלטה הנבונה סיפקה לעבריין הסידרתי מספיק זמן כדי לנסות לטשטש את הראיות לכישלון, פשע או עוון.

איזה מזל שהגרמנים המסודרים שומרים את המכתב שקיבלו מהישראלים, זה שנותן להם רשות למכור אמצעים מאוד מסוכנים לאוייבים אפשריים. פעם מרקל הראתה את המסמך המרשים למי שהיה נשיא מדינת היהודים, וכנראה שהדבר המזעזע קצת שינה לו את צבע הפנים.

ללא קשר לגילויים המפחידים, הנשיא האחראי משום מה איפשר למי שחשוד בבגידה לנהל את המדינה כאילו כלום לא קרא. האם זה נעשה מתוך חיבה, הערכה או סתם בגלל סחיטה שאינה כשרה?

מי יודע? אולי יבוא יום ונדע את התשובה, אבל במבחן התוצאה כל שומרי הסף במדינה לא הפריעו לעבריין סידרתי להמשיך להזיק למדינה. למעשה, זה קצת תמוה בהתחשב בחומרת כיתבי האשמה והחשד המבוסס והמתועד לבגידה.

איזה מזל שמרקל לא גרסה את הראייה הקבילה. במידה ומדינת ישראל תתעיין לדעת מי בגד בביטחונה סביר שממשלת גרמניה תשמח לשלוח העתק שישמש את הועדה החוקרת והערכאה השופטת.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- אדם נמדד בבלוריתו, בכעסו ובמפלתו. קישור למאמר בשם- יורש יצר ומורשעת לקוייה זו בעייה. קישור מאמר בשם- הגיע מכתב אזהרה כי כלום לא היה? קישור למאמר בשם- האסון במירון יוביל להרשעה עם קלון?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

4 thoughts on “פושעים עברייניים, טריקים ושטיקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן