פושע סידרתי רומס את החזון הלאומי

פושע סידרתי רומס את החזון הלאומי

למרבה הצער, עבריין סידרתי גורר את הצבא הישראלי לסיבוך מישפטי בינלאומי.

ציטוט:

בידיעת הדרג המדיני: 7 מאחזים לא חוקיים הוקמו תוך שעות ביהודה ושומרון.
מאז הפיגוע ביישוב עלי ותחת עיניהם הפקוחות של חברי הדרג המדיני הוקמו בימים האחרונים חוות חקלאיות בחוות הראל, בתקוע, בעמנואל ובנוספים. אלה מצטרפות לשכונה החדשה שהוקמה בבנימין, ולרבים שעלו למאחז אביתר. גורם מדיני הזהיר: “עלולים למצוא את עצמנו מבודדים מדינית אם זה יימשך”

עד כאן ציטוט.

למעשה, המדינה כולה תיהייה בבעייה חמורה בגלל שהממשלה מבצעת פשע, במודע ובהתרסה חצופה ומזיקה.
קצת חבל שהחזון הציוני לבית לאומי עצמאי, שיהייה שיוויוני ושוחר שלום אזורי, נרמס ברגל גסה על ידי פושע נכלולי לצורך אישי.

עבריינים סידרתיים נוהגים לצפצף על החוקים ולעשות מה שהם רוצים בלי להתחשב באחרים. מצד שני, רוב האנשים אינם פושעים, ולא בטוח שכל הישראלים רוצים להפוך לשותפים לחטאים בגלל העונשים שאחר כך מגיעים.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- בן תם ובן מבעיר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “פושע סידרתי רומס את החזון הלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן