פקודה שאינה חוקית אינה חוקית

פקודה שאינה חוקית אינה חוקית

קצינים וחיילים יודעים שאסור לציית לפקודות שמעליהן מתנוססים דגלים שחורים, וזה נכון גם אם המפקדים צועקים או מאיימים.

ישראל התברכה בלוחמים אמיצים, אחראיים וראויים. למרבה הצער, הרב חסדו גם יצר בעולמו פושעים ועבריינים רודניים, ולכן מידי פעם יש מאבקים.

ציטוט:

יעלון: “חובתנו לא לציית לחוקים בלתי חוקיים”

השר לשעבר התייחס להודעת המשטרה כי תיבחן את התבטאויותיהם של אהוד ברק ויאיר גולן, ואמר כי “אם בן גביר מחוקק חוקים בלתי חוקיים, אני גם אפר אותם”. לדבריו, השניים לא התכוונו לנקוט בפעולות אלימות ושהמחאה מעולם לא הייתה אלימה. “בחצי שנה הממשלה הרסה פה הכול”

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, הניסיון להקים כאן דיקטטורה בראשות משפחת פשע במקום דמוקרטיה הוא בגידה מסוכנת בחזון המדינה. אולי כדאי לאמץ את מגילת העצמאות לחוקה כדי לפתור את הבעייה.

במידה והכנופייה העבריינית תנסה לאיים או לרמוס את הדמוקרטיה הישראלית כנראה שתבוא לנו מהומה ציבורית די רצינית. למעשה, התנכלות לקצינים קרביים שגם שירתו בתפקידים בכירים רק תראה לציבור שעל המדינה השתלטו פושעים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- תהליכים מסוכנים, גזעניים ונפיצים. קישור למאמר בשם- פושע סידרתי רומס את החזון הלאומי. קישור למאמר בשם- בן תם ובן מבעיר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן