שקיפות עוזרת לאמינות?

שקיפות עוזרת לאמינות?

היום במקרה הבטתי במה שכתוב אודות מי אני, ודי התרשמתי. מה אפשר לומר? כנראה שהייתי קצת פעלתני בצעירותי לפני שנרגעתי והפכתי תזזי, דברני ודעתני.

אין ברירה אלא להודות שכל מה שמופיע בקישור למטה הוא יחסית אמיתי, אבל בגילי דומני שאין כבר טעם להתבייש בעצמי. חוץ מזה, אני גם כבר קצת יותר מקבל את עצמי, כמו גם את גורלי, מיקומי ומצבי בלי לחוש עצבני, חרדתי, מקופח או ביקורתי.

הדבר היחיד שאולי עדיין קצת נראה לי בעייתי זה השלמת החזון הציוני, היותו של הנאשם הפלילי עדיין חופשי וזילזול סדרתי במסר העיקרי מהתורה, זה שממליץ לכבד זולתים, להימנע משינאה או פגיעה ולהיות אנושי, מוסרי וסובלני.

מי יודע? אולי עיתון ברשת נקודה קום יעזור להפיץ את משנתה העתיקה של המגילה והתורה בציבורי?

זה כלל לא חשוב מי מספר את האמת המרה לפרהסיה ללא בושה, אם יש לו איזה רקע המקצועי קודם או קצת השכלה. הדבר העיקרי הוא לא לוותר על החזון המקורי של האומה, לחתור לשלום אזורי, וכדי שזה יקרה אסור להיות סרבני.

חשיפה גלויה כנראה תורמת ליצירת אמינות והיכרות ולכן היא עשוייה להיות מועילה, אז בבקשה.

חוץ מכל האמור, אולי כדאי להוסיף ולומר שהמאמץ הניכר להסביר את טיבעו הנכלולי של הנאשם הפלילי לא נעשה על רקע אישי, שכן לדבר יש חשיבות במישור המדיני, הביטחוני, החברתי והלאומי.

כמובן השליחים הזוטרים אינם חשובים כמו תוכן הדיווחים שהם מציגים, שכן העיקר זה לתקן את הפגמים הרבים, והדבר יעזור לכל האזרחיות והאזרחים. מצד שני, יתכן שגם חשוב להראות בגלוי מי הם הדוברים הדעתניים, במיוחד אם הם לא מתביישים במה שהם אומרים, והדברים מבוססים.

קישור לאודות הכותב. קישור למאמר בשם-כשלא מוותרים לפעמים מצליחים. קישור למאמר בשם- המשימה כמעט הושלמה. קישור למאמר בשם- לנבואה אין תאריך תפוגה. קישור למאמר בשם-שילטון נתניהו עשוי להסתיים במעשיהו. קישורמאמר בשם- ברצון בורא עולם מלך רם הפך לנאשם.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן