מורשעת לקוייה, פושע ובדיקה

מורשעת לקוייה, פושע ובדיקה

השמועה מספרת שמינויים לתפקידים ממלכתיים בכירים בממלכה מחייבים את אישורה של המורשעת הלקוייה. אם הלעיל נכון, הרי שמבקר המדינה זכה במינוי בגלל שהיה למנהלת רצון.

מי יודע? אולי גם ההחלטה ההזוייה להתחיל לבדוק בזמן מלחמה את הצבא, זה ששלח לפושע שהתעלם כמה מיכתבי אזהרה בגלל הסכנה, הייתה שלה?

ציטוט:

מאז שמונה סיפק מתניהו אנגלמן את הסחורה עבור ראש הממשלה, אבל ב-7 באוקטובר נראה היה שהפך למבקר היפראקטיבי שתוקף את הממשלה. אלא שאז הוכיח אנגלמן את הביקורת נגדו כשהודיע לרמטכ”ל, כפי שנחשף בוואלה!, שיבדוק את התנהלות צה”ל בעוד הלחימה נמשכת – וזה חולני.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? כנראה שהמילה- חולני מספקת רמז לגבי מקור הרעיון הנכלולי. סך הכל, אם תהייה בדיקה של פעולות הצבא, אולי הציבור לא יזכור שראש הכנופייה קיבל מיכתבי אזהרה.

פעם גולדה ניסתה לגלגל את האחריות לכישלונה על הצבא שלחם בגבורה, אבל מזימתה לא צלחה והיא נענשה. ההיסטוריה היא שופט נפלא.

מטבע הדברים, ליקויים גורמים לקשיים, סיבוכים וסיכונים, ועכשיו כולם רואים זאת וגם מאוד סובלים.

הערה אחרונה: את התמונה היפה למאמר זייפה כתבתנו בינה, שהיא בעצם מכונה חשמלית נטולת תובנה. במציאות שאינה הזייה, ראש הכנופייה מאוד מקפיד על הופעה נאה ועשיית פוזה מרשימה למצלמה, ובדרך כלל מופיע מאופר, מטופח וחנוט בחליפה ועניבה.

פעם יוסף אבינו התגאה בכתונת פסים ועיצבן את כל האחים, אבל יתכן שהפושע בתמונה יאלץ להסתפק במדים כתומים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- חקירה תגלה שהפושע חטא? קישור למאמר בשם- בדיקה תחשוף שהיו מכתבי אזהרה? קישור למאמר בשם- התעלמות מאזהרות מביאה אסונות. קישור למאמר בשם- הכנופייה כשלה ובא אסון נורא. קישור למאמר בשם- הנאשם בפלילים אינו אור לגויים. קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן