איומים משמחים

איומים משמחים

החרדים לא מצייתים לחוקים, אבל ללא קשר כנראה משוכנעים שהם מובחרים, מיוחדים ונעלים.

הבדלנים בשחורים לא מתגייסים, נמנעים מגידול ביכורים ומנפנפים בקרדומות קדושים כדי לסחוט בעזרתן תקציבים ציבוריים.

חוץ מזה, המתחזים ליהודים אינם דמוקרטים או ציוניים, ואין במפלגות שלהם נשים מחמת היותם גזעניים, שמרניים, אטומים, מיושנים ובורים.

לאחרונה שוב יש צורך להתייחס לחוסר השיוויון במדינה, ובעבור המשתמטים זו בעייה שיש לשמרה ולהנציחה. סך הכל, הבטלה מפרנסת את בעליה על חשבון הפרהסיה ואין לעריקים בשחורים צורך לעשות צבא.

כנראה שבכוונה להטיל מורא ויראה כבוד הרב הראשי השמיע לאחרונה אמירה קצת משונה, וטען שאם החרדים חלילה יתבקשו לציית לחוקים כשאר הפרהסיה הם ינטשו, יעזבו ויברחו מהמדינה.

לאחר שפרצו צהלות שמחה, בקעו אנחות רווחה והושמעו שלל ברכות לדרך צלחה יתכן שכבוד הרב הבין שהצעתו לא ממש מפחידה את הקהילה, זו שלא מתפרנסת מסחיטה כשרה.

ללא קשר לגורלה העגום של אורלי, הבוגדת הנאה, או למה שקרה לרב עם הטורבאן, הזקן והשמלה לאחר שהוא השמיע איום משעשע בנטישה שרק גרם שמחה, עוד פוליטיקאים כנראה סבורים בשגגה שעריקה ומתן סיוע לפושע יובילו לקידום בעבודה.

ציטוט:

גדעון סער באולטימטום לנתניהו: “אם לא אכנס לקבינט המלחמה – אפרוש”

עד כאן ציטוט.

מה לעשות? אם לא לומדים מניסיונם של אחרים רוכשים ידע באמצעים אחרים, טועים לבד, שוגים, נכשלים, נעלבים, מתפקחים ולפעמים מחכימים.

לא בטוח שתהייה הסכמה להכניס בוגד שאינו אמין לקבינט המלחמה, במיוחד אם בכוונתו לסייע לפושע, ואין ברצונו לקיים את חזון המדינה לשלום והסדרה.

כמובן שמותר לפוליטיקאים שאפתניים, מטופחים ומעונבים לחשוף עצמם לציבור כאנשים שאינם אמינים, כאלה שפוגעים בחברים ועוזרים לעבריינים מסוכנים. קצת מצער לחשוב שאחרי הפרחת איומים ובגידה בחברים יבואו עונשים. נו, טוב. ככה זה בחיים, במיוחד כשטועים.

יתכן שהנאשם בפלילים שמח לחשוב שללא קשר למה שיקרה, הוא הצליח לפגוע ביריבים, גם אם הבטחות שניתנו לבוגדים לא יובילו למינויים.

מצד שני, המדינה ראתה את ההצגה המביכה, הבינה מי עשה מה למי ולמה, והסקרים משקפים את דעתה על המזימה. סך הכל, הבוגד מדגדג את אחוז החסימה, וזה אומר שאין כלפיו המון אהדה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- בוגדים אינם שותפים אמינים. קישור למאמר בשם- עורך דין יודע שסיוע לפשע זו עבירה? קישור למאמר בשם- שאיפות אישיות והצהרות סותרות. קישור למאמר בשם- מי שבמומו לא פוסל מסייע לנוכל.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

מערכת העיתון

One thought on “איומים משמחים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן