בגידה בשבועה פוגעת במדינה

בגידה בשבועה פוגעת במדינה

הידיעה שהפושע הסידרתי שמסובך עד צוואר באופן פלילי פועל בצורה שמסכנת ומזיקה למדינה כנראה תעורר תגובה, שאולי תכלול זעם, אימה ותדהמה.

אז איך מודיעים לאומה שכבר מספיק סבלה בנימוס ובצורה רגועה שיש אפשרות סבירה שראש הכנופייה המסובך עד צוואר בשלל כיתבי אשמה לכאורה חשוד בבגידה בביטחונה בעבור עמלה, ושזה נעשה לצורכי פוליטיקה וכדי למלט עצמו מהרשעה וישיבה במתקן כליאה?

אולי כדי לא להבהיל את הפרהסיה אפשר לספר בצורה כללית שהפושע לא ממש פועל בצורה הגיונית, וזו בעייה קלה למדינה העברית. סך הכל, המחשבה שראש המדינה בוגד בה, בביטחונה וטובתה בעבור עמלה או לצרכי פוליטיקה הוא קצת קשה לעיכול, שלא לומר מזעזע, ולכן כדאי להודיע זאת בצורה מתונה.

ציטוט:

גורמי ביטחון בכירים נגד נתניהו: פועל נגד האינטרס הלאומי.

בשיחות סגורות אומרים בכירים המערכת הביטחון – “ראש הממשלה פועל 180 מעלות מהאינטרס הלאומי”

עד כאן ציטוט שכנראה מעיד על המציאות, ויש בו קצת בעייתיות.

מה אפשר לומר? אולי כדאי שנבחר בהנהגה שכן פועלת לטובת המדינה ומכבדת את חוקיה וחזונה? כרגע נראה שיש סכנה בגלל פושע שמזיק לה בהתמדה ופועל נגד חזונה.

העיתון האיטלקי קוריירה דה לה סרה לאחרונה פירסם לפרהסיה ידיעה מזעזעת ומדהימה שהייתה אמורה לגרום לסערה, אבל בתגובה בקיסריה נשמע רק קול דממה דקה. מעניין למה.

לפי השמועה שהפיץ העיתון הידוע, הפושע לקח כסף מקטאר עוד הרבה לפני שסירב לחסל את הנהגת החמאס בעזה שש פעמים כמו שהציע הצבא, ואז הוא גם אישר להעביר לטרוריסטים הרצחניים המון מיליונים במזומנים, דבר שגרם לנו לאסונות לאומיים קשים ומאוד כואבים.

בעברית קלה, במבחן התוצאה העבריין אישר העברת המון ממון לרוצחים שגרמו לנו אסון, ובהתמדה הוא מסרב להסדרה או לעבוד בשיתוף פעולה עם ידידתנו הכי גדולה.

לאור התנהלותו התמוהה, אפשר לחשוב שהפושע הסרבני בכוונה תוקע מקלות בגלגלי המאמץ הלאומי וזאת על אף שבועת הנאמנות שניתנה, וזו בעייה מאוד חמורה במיוחד בזמן מלחמה.

במבחן התוצאה החטופות והחטופים לא שבו הבייתה, ולא ממש נראה שיש לראש הכנופייה רצון להפסיק את המלחמה ולהגיע להסדרה שתשיב את השלווה. מי יודע? אולי ההוראות לפושע לא רק מגיעות מהמורשעת הלקוייה אלא גם מהקטארים או מהצאר הנדיב של רוסיה? סך הכל, לא נראה שהוא ממש מועיל למדינה או פותר את הבעייה שבמשמרת שלו רק התעצמה והחמירה.

הערה אחרונה: את התמונה המזוייפת שלחה למערכת כתבתנו בינה, שהיא בעצם רק מכונה נטולת תובנה. במציאות רודנים אנוכיים וכוחניים עם סיבוכים בבתי דין בינלאומיים לא רוקדים ואלסים יפים עם כוכבים. למעשה, היחסים ביניהם מוצנעים מטעמים עלומים.

קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר. קישור למאמר בשם- פושע פלילי גרם לסיבוך בינלאומי. קישור למאמר בשם- בגידה סידרתית בכתובה ובמדינה. קישור למאמר בשם- הפושע והלקוייה מזיקים למדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן