גזען קיצוני מאמין לכזבן עברייני?

גזען קיצוני מאמין לכזבן עברייני?

קצת מוזר שנבחר ציבור שהורשע כמה פעמים בעבר לא סומך על כוחות הביטחון וסבור בטעות שרק הוא ואקדחו הקטון יצילו את ציון. אולי קשה למצוא היגיון אצל מי שסבור בשגגה שהתורה ממליצה על שנאה, ריב ומדון.

ציטוט:

הוא התייחס גם לתיעוד שלו עם אקדח שלוף- “אני אמור להישאר בבית? זה התפקיד שלי”.

עד כאן ציטוט שאולי דורש התייחסות.

להבדיל מדיברי השטות שמנסות להצדיק אלימות ועבריינות, תפקידם של מחוקקות ומחוקקים אינו לרוץ לאיזורים נפיצים ולנפנף שם באקדחים שלופים תוך השמעת צרחות שמעודדות שוטרים לבצע ירי חי לעבר מפגינים.

ברוך השם, יש למשטרה המון אמצעים יעילים לפיזור הפגנות ואין צורך לטבוח באזרחים עצבניים רק בגלל שנאה לאחרים או פחדים אישיים.

דרך אגב, הנאשם הפלילי פחד להיות מצולם עם הגזען הקיצוני לא בגלל רצון לצרף את בני, שמסרב בהתמדה אפילו לשקול חבירה לכזבן העבריין שאינו נאמן, אלא רק כדי שחלילה לא יחשבו שהוא עצמו קצת מסוכן.

מוזר שבן גביר מאמין להבטחותיו המתוקות של מי שבגד בהתמדה מרשימה בכל שותפיו. מצד שני, יתכן שהוא בעצם זומם לשתוק עד הבחירות ורק אז להגיש את רשימת הדרישות.

חלילה לא יתקבלו בהכנעה כל הבקשות, הדרישות וההנחיות, בן גביר כנראה יסביר לנאשם שאין לו בעייה לשבת כמה זמן בשורות האחוריות במידה והן לא מקובלות.

במילים אחרות, בן גביר העצבני והמאוכזב יגיש לעבריין הבוגדני את החשבון לאחר הבחירות, ולנאשם הנכלולי לא יהיו הרבה ברירות אלא להשתחוות, אחרת הוא יורשע בשלל עבירות חמורות.

המלך בן גביר יסביר לבנות ישראל הכשרות שצריך לכסות את השערות בשביסים או בפיאות מזוייפות אחרת יסתבכו עם השילטונות. חוץ מזה, הן יתבקשו להתכסות בשמלות חמות ומשעממות, להתנהג כבנות ממושמעות, צייתניות וצנועות, לשבת בספסלים האחוריים כי הבחורים יותר חשובים, וחלילה לא להשמיע זמירות.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- הטרור הלאומני הוא סיכון לאומי. קישור למאמר בשם- .הסתה, שנאה ופגיעה הן עיקרה? קישור למאמר בשם- מתאמים, שולפים אקדחים ומבעירים. קישור למאמר בשם- סכנה לדמוקרטיה. קישור למאמר בשם- עבריינים עליך שמשון. קישור למאמר בשם- למה העבריין הסידרתי מזיק למדינה? 

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “גזען קיצוני מאמין לכזבן עברייני?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן