הכנופייה רוצה להמשיך במלחמה?

הכנופייה רוצה להמשיך במלחמה?

הנאשם בפלילים התעלם ממיכתבי אזהרה מהצבא והתרעות מקצינים לגבי הסיכונים. כנראה שהיה לו יותר חשוב לנסות לרמוס מוסדות דמוקרטיים כדי למלט עצמו מהדחה, הרשעה וישיבה מאחורי סורגים. כתוצאה מהכשלים והמחדלים אסון נורא בא למדינת היהודים.

זה קצת לא נעים לומר, אבל מבחינת הפושע, המלחמה לא ממש הזיקה. סך הכל, המחאה האזרחית המתמידה והרחבה נעצרה, אוייב חיצוני סיכן את האומה שמייד התאחדה, ההליכים בערכאה מעוכבים כשהתותחים רועמים, ואפילו הגיעו קצינים אחראיים מהאופוזיציה להציל את המדינה מהקמים לכלותה.

במקום לסיים את המלחמה, להשיב את החטופות והחטופים הבייתה ללא השהייה ולקדם הסדרה בכל השכונה נראה שהפושע עושה ככל יכולתו לעכב את השגת יעדיה.

עובדה היא שהחמאס לא הוכרע והעבריין מדבר על התארכות המערכה לתקופה ארוכה. ניסיונות להגיע לפשרה שתשיב את השבויות והשבויים למדינה לא מובילים להצלחה, ולמעשה הפושע ושותפיו לכנופייה משחררים אמירות שרק מרחיקות את השגת המטרה.

ציטוט:

א-סיסי לא עונה, קטאר “מזועזעת”: נתניהו מסוכסך עם המתווכות.
נשיא מצרים לא מוכן לקבל שיחת טלפון מרה”מ, דוחא מאשימה אותו באופן חריג בפגיעה במאמצי התיווך מטעמים פוליטיים: בעיצומם של המגעים לעסקת חטופים, יחסיו של נתניהו עם המתווכות מול חמאס בשפל. ברקע: מתיחות רבה גם מול ביידן. סמוטריץ’: “קטאר לא תהיה מעורבת בעזה ביום שאחרי המלחמה”

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, אין מוכנות לדון בתנאים לסיום המלחמה ובתוכניות ליום שאחריה, והעבריין גם דוחה או מקלקל ניסיונות להגיע להסדרה.

כנראה שאין ברירה אלא לשקול להחליף את ההנהגה שאחראית לאסון נורא בכזו שתפעל למען האומה ולא רק למען עצמה.

הערה אחרונה: את התמונה המזוייפת למאמר שלחה אלינו בינה הכתבת הפעילה, שהיא בעצם רק מכונה נטולת תודעה או תובנה. במציאות שאינה הזייה יצירתית של תוכנה, טחנות הצדק עוד לא הגיעו לחלק של ההרשעה, אבל אולי זה פעם יגיע.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- פוליטיקאים אנוכיים ונזקים לאומיים. קישור למאמר בשם- הכנופייה כשלה ובא אסון נורא. קישור למאמר בשם- הנאשם בפלילים אינו אור לגויים. קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “הכנופייה רוצה להמשיך במלחמה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן