מי אחראי?

מי אחראי?

אולי יהייה פעם כדאי לבדוק, כמובן לאחר שוך הקרבות, אם יש קשר בין הניסיון הזדוני של הפושע הסידרתי לשנות את צורת השילטון בציון להתרחשותו של מחדל שהוביל לעוד אסון מלא יגון, שהיא אפילו גרוע מזה שהתרחש במירון.

ראשי מערכת הביטחון לקחו אחריות, שכן מתוקף תפקידם הם מופקדים על מי שמשרת תחתם, וזה גם מראה על יושרה, אמינות ובגרות, דבר שאין בהנהגה לכולם.

ראש המערכת שאחראי ישירות למחדל הלאומי ולאסון הנוראי עדיין לא ביקש סליחה בציבורי, זה קצת בעייתי. מי יודע? יתכן שהוא ביישני או קצת חרדתי.

אולי צריך להחליף את הפושע הסידרתי בבני, שהוא אדם רציני, אנושי, אמיץ ואחראי.

ציטוט:

ליברמן נגד נתניהו: סינוואר פתח במלחמה בגלל המדיניות התבוסתנית שלך.
יו”ר ישראל ביתנו תקף את רה”מ אחרי שדווח כי הוא סבור שביום שאחרי יש לבדוק את השפעות “גילויי הסרבנות” על מנהיג חמאס • “הוא לא מתכוון להעביר את ראשות הממשלה לאף אחד, ולא מתכוון להודות שהקונספציה שלו קרסה”, האשים ליברמן • לפיד: “במקום להתמקד במה שחשוב, נתניהו לא מפסיק להאשים אחרים בכישלונותיו”

עד כאן ציטוט.

ההיסטוריה מספרת שליברמן פעם הכריז על רצונו לחסל את מנהיג החמאס, אפילו שזה לא מנומס, אבל הפושע הסידרתי לא אישר את התוכניות, ובמקום זאת הרשה להעביר לטרוריסטים מיליונים רבים במזוודות.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- הנאשם בפלילים סופר ימים. קישור למאמר בשם- לא מחליפים סוסים כושלים? קישור למאמר בשם- הנאשם ירשם לדראון עולם. קישור למאמר בשם- שוב שואה וגבורה? קישור למאמר בשם- המחדל מראה שהפושע כשל. קישור למאמר בשם- יתכן שמלכות נתניהו תסתיים במעשיהו.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

מערכת העיתון

3 thoughts on “מי אחראי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן