ניסיון השתלטות על מגילת העצמאות

ניסיון השתלטות על מגילת העצמאות

קבוצה בדלנית וסחטנית שאינה ציונית, יצרנית או דמוקרטית רוצה לשנות את מגילת העצמאות מסיבה פוליטית אנוכית ושתלטנית? זה נשמע הגיוני, חוקי או כדבר חיובי שיקדם את החזון הלאומי?

ציטוט:

מדינת ישראל תהא פתוחה לעליה יהודית ולקיבוץ גלויות; תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתתה על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שויון זכויו​ת חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות; ותהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות.

ציטוט:

דרעי דרש, הליכוד הופתע: חצי שנת מאסר על נגינה ולבוש לא הולם בכותל.
החוק שיחזיר את יו”ר ש”ס לממשלה עדיין לא עלה, והוא דרש שלוועדת השרים תעלה הצעה אחרת הגורמת לסערה – ומטרתה להרחיק מהאתר גורמים כ”נשות הכותל”.

עד כאן ציטוט שמעיד על חוסר סובלנות, רודנות, אכזריות וכוחנות.

ללא קשר לניסיון של אסיר מורשע, שישב במאסר, שוחרר ושוב חטא כבעבר כאילו שאין לו מוסר, להשתלט על נכס לאומי עתיק וקדוש, שבעזרת השם נותר לאחר מרד מיותר וקרב אכזר הוביל לחורבן מר, הכותל המערבי לא שייך לאף קבוצה פוליטית אלא לעם היהודי כולו, וזה העיקר.

מי חושב בטעות שאם תהייה מהומה יזומה בגלל הגבלת הזכות לסגוד בחופשיות לשכינה באיזה רחבה אז הציבור ישכח מההליך בערכאה, מהמחאה האזרחית הרחבה או שהמערכת המשפטית תרתע מלהתעסק בנחישות אמיצה עם הכנופיה המזיקה? יתכן שזו עוד שגיאה שרק תחריף את הבעייה בעבור מי שפשע.

קישור למגילת העצמאות. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- ממלכה שלישית עם הנהגה עבריינית? קישור למאמר בשם- המתחזים ליהודים הם פושעים. קישור לויקיפדיה- פרנסה מלימוד תורה. קישור למאמר בשם- הבדלנים בשחורים מצפצפים על חוקים? קישור למאמר בשם- מורשע ורע לו? הכל ברצונו. קישור למאמר בשם– בעזרת אשם.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

7 thoughts on “ניסיון השתלטות על מגילת העצמאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן