נשים, חוקים ופושעים

נשים, חוקים ופושעים

יהייה מאוד נחמד לראות שפושעים, מורשעים ועבריינים סידרתיים, שהם זדים חצופים, בוטים, כזבניים, נכלוליים וכוחניים, מובסים על ידי חוקים משעממים וכמה נשים אמיצות שלא חוששות מביריונים.

ציטוט:

בייניש: “רפורמה במשפט? זה משטר איומים”

נשיאת בית המשפט העליון לשעבר מתייחסת לשינויים האפשריים במערכת המשפט בכאן רשת ב: “אנחנו במהלך שהמטרה שלו היא לשנות את שיטת המשטר”

עד כאן ציטוט.

מסתבר שבנות ישראל המלומדות והנבונות לא חוששות לעמוד איתן ולהסביר את החטאים הרבים, הנזקים והסיכונים ברבים. מה אפשר לומר? מזל שהאל ברא את כל מה שהוא יצר.

אומנם, השודדים כבר מחלקים ביניהם את השלל בעליצות, מצהירים על כוונות מפחידות וצוהלים, אבל לא ממש בטוח שבית המשפט יאפשר לפושעים לבטל חוקים, לצפצף על פסיקות קיימות, לבטל הליכים פליליים ולעשות כל מה שהם רוצים.

סך הכל, העבריינים רוצים להכשיר שרצים ולרמוס מוסדות דמוקרטיים. למה שבג”צ יתן יד להרס מדינת היהודים?

קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- הנאשם הפלילי מהווה סיכון ממשי. קישור למאמר בשם- .מגילת ההתגברות. קישור למאמר בשם- חיות, אחריות, עבריינות ושחיתות. קישור למאמר בשם- פושעים סידרתיים דורסים חוקים? 

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “נשים, חוקים ופושעים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן