עבריינים מתעלמים מפוגרומים מסוכנים?

עבריינים מתעלמים מפוגרומים מסוכנים?

כאשר ראש המדינה הוא פושע סידרתי עם שלל כיתבי אשמה יש בעייה לאומית חמורה.

ציטוט:

נתניהו מאפשר לשרים להתנפל על מערכת הביטחון, וזורק פירורי סולידריות.

הגינוי הרפה של ראש הממשלה לפרעות בגדה הראה שבמערכת הביטחון לא יכולים לצפות ממנו לגיבוי. לצד מעט סולידריות עם בכירים הכפופים לו, הוא הכריז על פתיחת בדיקה שכל מטרתה הוא הטלת פחד על פקודיהם

עד כאן ציטוט.

העבריין הסחיט נמצא במצב לחיץ, שכן אין לו ברירה אלא להיכנע לכל גחמה הזוייה של חברי הכנופייה. אחרת לא תהייה לו ממשלה, והוא יורשע ויסיים בתא.

במאמץ לברוח מישיבה במתקן כליאה הפושע מוכן לשרוף את המדינה, להתעלם מחזונה המפורט במגילה, לקלקל את כלכלתה, לגרום לנתק עם ידידותיה ולסכן מאוד את ביטחונה.

פוגרומים גזעניים והתנחלות שאינה חוקית בשטחים מייצגים ציפצוף על חוקים. מעניין שהנאשם בשלל תיקים לא מגנה את החטאים או פועל בתוקף כדי למנוע את הישנות הדברים.

מי יודע? יתכן שבאו”ם יבינו שאזרחים הפלסטינים מותקפים כאן על ידי טרוריסטים אלימים וישלחו לפה כוחות חמושים כדי לנטרל את הפושעים. סך הכל, כוחות הביטחון המקומיים לא מצליחים לסכל פוגרומים המוניים, או סתם מקבלים הוראה מהממונים לא להפריע למתפרעים המסוכנים מטעמים פוליטיים.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- תהליכים מסוכנים, גזעניים ונפיצים. קישור למאמר בשם- פושעים מתעלמים מפורעים אלימים? קישור למאמר בשם- פושע סידרתי רומס את החזון הלאומי. קישור למאמר בשם- בן תם ובן מבעיר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן