עונש מוות לטרוריסטים?

עונש מוות לטרוריסטים?

עבריינות, אלימות, תוקפנות וגזענות אינן מרכיב מרכזי במיצוות היהדות. למעשה, מי שמזיק ופוגע באחרים בכוונת תחילה מאוד חוטא לתורה ועיקרה.

ציטוט:

הפלסטינים מדווחים: נער נהרג מירי מתנחלים בעימותים סמוך לרמאללה.

על פי החשד, העימותים התפתחו לאחר שמתנחלים מהמאחז “עוז ציון” נכנסו לשטח הכפר בוקרה – שם התפתחו חיכוכים עם תושבי הכפר. לאחר מכן, דיווח משרד הבריאות הפלסטיני על הנער שנהרג לכאורה מירי מתנחל וארבעה נוספים שנפצעו

עד כאן ציטוט.

למרבה הצער, בעזרת מסיתים ורשעים צמחו בארץ עשבים שוטים, והם מאוד מסוכנים.

כידוע ליודעות וליודעים יהודים טובים ומוסריים לא מעוללים לאחרים מה שלהם לא היה נעים. לפיכך, מי שמארגן פוגרומים רצחניים בעצם מצפצף על הוראותיו המפורשות של השוכן במרומים, ומראה בחטאיו הנוראיים שאין לו אלוהים.

הקיצונים הכוחניים מידי פעם זועקים שיש לתת עונש מוות למפגעים אובדניים. מעניין אם הקריאה תושמע גם נגד טרוריסטים רצחניים שמתחזים ליהודים.

מי הוציא את השד הגזעני, הלאומני, התוקפני והרצחני מהבקבוק והביא עלינו סיכון ביטחוני? זה תואם לחזון הלאומי או רק נעשה לצורך אנוכי? האם נשכיל לעצור את המגמה המסוכנת בעודה באיבה ולהיזהר או שהמצב עוד יתדרדר?

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- הסתה לשינאה זו בעייה. קישור למאמר בשם- פושעים רומסים את חזון המייסדים. קישור למאמר בשם- נזק לאומי לצורך אישי. קישור למאמר בשם- הפושע מסכן את ביטחון המדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “עונש מוות לטרוריסטים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן