הכנופייה כשלה ובא אסון נורא

הכנופייה כשלה ובא אסון נורא

הפושע נתן אישור להעביר לטרוריסטים רצחניים הרבה מיליונים במזומנים,

הוא לא ניטרל איומים קרובים או רחוקים, וגם התעלם משלל מיכתבי אזהרה והתרעות מבכירים לגבי הסיכונים.

כתוצאה מהמחדל הנורא, התרחש אסון מזעזע ופרצה מלחמה. במילים אחרות, הקונספציה של הקואליציה קרסה והתמוטטה.

ציטוט:

איתמר בן גביר מקפיד בכל התבטאות לשלב את המילה “קונספציה”: קבינט הקונספציה, אנשי הקונספציה. באמת היתה קונספציה שקרסה ב–7 באוקטובר, אלא שהיא הפוכה ממה שבן גביר טוען.

במשך 15 שנה קידם ראש הממשלה קונספציה שעל פיה אפשר להתעלם מהבעיה הפלסטינית, לדחוק אותה לסוף התור. בעשר השנים האחרונות לא נכנס לשום משא ומתן, גם לא קוסמטי, לפתרון הבעיה, ומאז הסכמי אברהם התגאה שהוכיח לעולם כי אפשר להגיע להסכמים עם כל העולם הערבי בלי לפתור את הבעיה הפלסטינית. הם יחכו לסוף, ואז יגיעו הכי חלשים. זה התפוצץ לנו בפנים ב–7 באוקטובר.

נתניהו דחה בבוז את מי שהסכימו לדבר אתנו, חיזק את הקיצוניים, עד שעלה בידם לבצע את הטבח.

עד כאן ציטוט.

כאמור, התפיסה הביטחונית של הנאשם בשלל כיתבי אשמה כשלה והתפוצצה, ולא יעזור להאשים את הצבא, את החלטת שרון להתנתק מעזה ללא הסדרה או את גולדה שמזמן איננה.

מי שאחראי לשלומה וביטחונה של המדינה הוא ראש הכנופייה. במבחן התוצאה, הפושע גרם לאסון שמאוד פגע באומה.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשםן- העם איבד אימון בנאשם? קישור למאמר בשם- הפושע מעודד התקפה על הצבא? קישור למאמר בשם- הנאשם בפלילים אינו אור לגויים. קישור למאמר בשם- פושעים קיבלו כספים הומניטאריים? קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “הכנופייה כשלה ובא אסון נורא

  1. פינגבאק: itonBareshet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן