תחנונים או גבולות ברורים?

תחנונים או גבולות ברורים?

עולה הרושם שהעבריין הכזבן קיבל המון מסרים ברורים אבל משום מה למשפחה הלקוייה שבשליטה הפתרון לבעייה שמסכנת את שלום האומה עוד לא לגמרי מובן.

הציבור הישראלי מעדיף להיות עם חופשי ודמוקרטי, ככתוב בחזון הלאומי. לעומת זאת, הנאשם הפלילי בעיקר רוצה לברוח מהרשעה וישיבה בתא, ולצורך זה הוא מנסה להקים כאן משטר רודני.

נו, טוב. ככה זה. לפעמים חולמים, משתוקקים ונורא רוצים אבל במציאות לא כל כך מצליחים. חוץ מזה, על חטאים סידרתיים בסוף משלמים ובגלל זה פושעים סידרתיים מסתבכים בפלילים.

כבוד הנשיא ניסה ככל יכולתו להיות ממלכתי, אחראי, הגיוני ואבהי, אבל למרבה הצער הנופייה העבריינית לא באמת התכוונה לוותר על יעדה הסופי, ללא קשר לנזקים העצומים שהדהירה לדיקטטורה רודנית תגרום לציבור הישראלי.

היום בוז’י שוב עשה מאמץ למנוע עימות חזיתי, ושוב ביקש מהכנופייה לעצור את המירוץ הפראי להרס החזון הלאומי. מה אפשר לומר? כבר שבועות כבוד הנשיא עושה מאמץ עילאי, אבל בינתיים דבר לא עזר. חוץ מזה, זה גם כלל לא עזר לעצור את הדהירה הפרועה לרמיסת הדמוקרטיה.

ציטוט:

אחרי לילה של הפגנות ועימותים, הרצוג קרא הבוקר לעצור את חקיקת ההפיכה.

“ראינו הלילה מחזות קשים מאוד”, כתב הנשיא בהודעתו מבלי להתייחס לפיטורי שר הביטחון. הבוקר התכנסה ועדת החוקה כדי להמשיך בקידום הצעת החוק שתאפשר לקואליציה לשלוט בוועדה לבחירת שופטים

עד כאן ציטוט.

המהומה רק תגמר כאשר העבריין המסוכן יעצר, יודח או יתפטר, ויחליף אותו אדם ראוי יותר. אם בג”צ חלילה לא יקבע שהפרת הסדר ניגוד עינייים מצדיקה ישיבה מאחורי סורגים הציבור יאלץ להמשיך לייצ מיצגים דמוקרטיים מרהיבים ומרשימים.

כאמור, זה לא יגמר עד העבריין יעצר. אין מה לעשות פשרה עם פשע, ואין חצי דמוקרטיה. יש להושיב את העבריין מסוכן בתא עם אבטחה ולהמשיך הלאה.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- ניגוד עיניינים וביזוי חוקים. קישור למאמר בשם- הדמוקרטיה בישראל תביס את הנוכל. קישור למאמר בשם- יקוב הדין את ההר, כך נאמר. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן לטהר את המישכן. קישור למאמר בשם- יקיצה עגומה תביא התחלה חדשה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן