הפושע שהתעלם ימצא אשם

הפושע שהתעלם ימצא אשם

בדיקה וחקירה יסודית ומקיפה לגבי הסיבה שהובילה לאסון הנורא כנראה תגלה שהצבא שלח כמה מכתבי אזהרה, וששר הביטחון התריע מהסכנה וכמעט איבד בגלל זה את העבודה.

למעשה, כל זה כבר פורסם בהרחבה לקהילה ההמומה. למרבה התמיהה ראש הכנופייה לא הקשיב לכל האזהרות, ובמשמרת שלו התרחש אסון נורא. מה הפלא שהוא מחפש להאשים מישהו אחר בבעייה?

ציטוט מידיעות:

חשיפה: בחודשים האחרונים העביר אמ”ן 4 מכתבי אזהרה לנתניהו בנוגע להשלכות של המהפכה המשפטית. “האויבים מזהים הזדמנות היסטורית עקב המשבר”

ציטוט:

בעיצומה של המלחמה: מבקר המדינה דורש מהרמטכ”ל גישה לחומרי מודיעין מסווגים | אלו הנושאים שייבדקו.
ל-ynet ו”ידיעות אחרונות” נודע כי בפנייה לרמטכ”ל צורף נספח עם 33 נושאים שאותם המבקר מבקש לבדוק. אנגלמן דרש מהלוי להנחות את כל הגורמים בצה”ל לאפשר נגישות למאגרי מידע שונים ובכללם קהילת המודיעין ואיום המנהרות. גורם שמעורה בפרטים: “זה מחטף שנועד לגלגל אחריות לדרג הצבאי ולנטרל את האיום לפוליטיקאים מוועדת החקירה”. המבקר: “אבחן גם את הדרג המדיני”

עד כאן ציטוט.

טוב מאוד שהצבא וגם מבקר המדינה יבדקו מה קרה. סך הכל, הנאשם בפלילים קיבל המון אזהרות, חלקן כתובות, פומביות וגם חוזרות ונישנות, אבל הוא התעלם מכולן במאמץ למלט עצמו מהרשעות, ובכך גרם לאסונות.

המבקר כנראה יאשר את מה שידוע. ראשי המערכת כולה התריעו ללא הפוגה, והפושע ניסה לפטר את השר שהעז לספר לאומה שיש סכנה.

יתכן שהעבריין הסידרתי יבקש מהמבקר שינסה להאשים את הצבא, אבל לא בטוח שזה ישכנע את האומה שכבר מספיק סבלה. חוץ מזה, כל האמור לעיל כבר ידוע לה.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר. קישור למאמר בשם- לתת אימון באדם הגון. קישור למאמר בשם- .פושע פלילי גרם לסיבוך בינלאומי. קישור למאמר בשם- בגידה סידרתית בכתובה ובמדינה. קישור למאמר בשם- הפושע והלקוייה מזיקים למדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “הפושע שהתעלם ימצא אשם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן