הכרזה העגומה אינה נכונה

הכרזה העגומה אינה נכונה

הנאשם בפלילים, זה הפושע שגם אחראי לכשלים מזעזעים, לאסונות כואבים ולמחדלים לאומיים נוראיים, מאוד מתאמץ לחמוק מהרשעה ומישיבה מאחורי סורגים.

למרבה השמחה, העבריין הסידרתי נתון להשגחה צמודה, ולכן אין הרבה סיכוי שהוא יצליח לברוח מיום הדין בערכאה. למעשה, האיש מוקף שומרים חמושים, מאומנים, מיומנים ונחושים בלילות ובימים.

על אף העובדה שהנאשם הוא פושע סידרתי שלכאורה יורשע, הרבה עבריינים אצו רצו לקפוץ לו על העגלה. בעברית קלה, לכאורה בוצע סיוע לפשע במודע, וזו עבירה מאוד חמורה שחצי מעונשו של המורשע בצידה.

במילים אחרות, כל מי שהצטרף לכנופיית ההנהגה בגלל תאווה למישרה, מחמת שאיפה לשררה ודחף עז לשליטה בכספי מדינה התעלם מהחוק, וזו טעות חמורה, כואבת ויקרה.

ציטוט:

השופטים במשפט נתניהו הורו: מחודש פברואר יהיו ארבעה ימי דיונים בשבוע.

עד כאן ציטוט

פתגם ישן אומר, פחות או יותר: אמור לי מי הם חבריך, ואספר לך שגם אתה כנראה פושע וחלק מכנופייה.

הערה אחרונה: את התמונה המעניינת לכתבה יצרה מכונה אלקטרונית יצירתית בשם בינה, ולכן היא מזוייפת וכלל לא מייצגת את האמת לאמיתה. חוץ מזה ברור שאנו לא חיים במערב הפרוע אלא במזרח התיכון, בדמוקרטיה תרבותית, ציונית, שיוויונית ונאורה שגם נקראת ציון.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- הליגה האחרת אינה נהדרת. קישור למאמר בשם- מאיגרא רמא לערכאה ותא? קישור למאמר בשם- גודל המחדל נחשף לקהל. קישור למאמר בשם- בגידה זו בעייה כאובה. קישור למאמר בשם- הפושע והלקוייה מזיקים למדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן