יש שתיקה ואין תביעה

יש שתיקה ואין תביעה

ידיעה מזעזעת ומדהימה לאחרונה התפרסמה בעיתון האיטלקי קוריירה דה לה סרה.

עיתונים לא אוהבים לקבל תביעות דיבה בעוון הפצת שקרים לא מבוססים, ולכן הם בדרך כלל טורחים לוודא שהסיפורים המופלאים מאומתים.

לפי המסופר, מאז שנים הנאשם בשלל כיתבי אשמה קיבל המון כסף מקטאר, וזה קצת מוזר.

משום מה, במקום לרוץ לבית המשפט ולזעוק שהמערכת צריכה לפרסם התנצלות בהרחבה או לספוג תביעה כספית כבירה בעוון הפצת דיבה מזיקה, העבריין הסידרתי בכלל לא התייחס לידיעה, וזה מעורר תמיהה.

עד כה, כל רמז קטן לבעייה במשפחה הלקוייה מייד זכה לזימון מאיים לערכאה. מעניין מדוע ראש הכנופייה לא עושה לעצמו קופה קטנה ותובע את העיתון באיטליה? חלילה, אולי הוא יודע שיתכן ויש למערכת הוכחות מרשיעות שיוסיפו צרה משפטית נוספת לרשימה?

אם ראש הכנופייה קיבל כסף מאומה רחוקה שאינה בהכרח ידידה נאמנה, אישר העברת המון ממון במזוודה לטרוריסטים רצחניים שתוקפים את המדינה, התעלם ממיכתבי אזהרה ששלח אליו הצבא וגרם לאסון נורא האם יתכן שהוא לא שמר אמונים לשבועה שניתנה?

קישור למאמר בשם- כסף במזוודה זו בעייה. קישור למאמר בזמן ישראל. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר. קישור לידיעה ברוטרנט.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

5 thoughts on “יש שתיקה ואין תביעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן