הפתרון מופיע בחזון לציון

הפתרון מופיע בחזון לציון

מזכיר המדינה האמריקאי הוא ציוני בערך כמו כבוד הנשיא. למעשה, לפי דבריו ומעשיו דומה שהנשיא חושב על טובתנו הלאומית יותר מהנאשם הפלילי, שבעיקר עסוק במאמץ אנוכי לחמוק מהרשעה וישיבה במתקן כליאה ציבורי.

טובת העם היהודי, מצבו הביטחוני, החברתי, הכלכלי והמדיני חשובים למימשל האמריקאי. למעשה, סביר מאוד שכבוד הנשיא מכיר את הכתוב במגילת העצמאות של העם העברי. לפיכך, הוא יודע שהחזון הלאומי שלנו מדבר על רצון בבית עצמאי, שיוויוני ובהסדר אזורי.

ציטוט:

בלינקן: יש להציג מסלול להקמת מדינה פלסטינית כדי לקדם נורמליזציה עם סעודיה.

שר החוץ של ארה”ב טוני בלינקן אמר היום (שני) לאחר פגישתו עם יורש העצר הסעודי מוחמד בן סלמאן ולפני המראתו לישראל כי כדי לקדם הסכם נורמליזציה בין ישראל לסעודיה יש לסיים את המלחמה בעזה ולהציג מסלול ברור להקמת מדינה פלסטינית.

עד כאן ציטוט.

אמריקה מבקשת מאיתנו לקיים את הכתוב במפורש במצעה של המדינה שלנו, אפילו שתאורטית זה בעצם תפקידנו.

למרבה הצער, על הנהגת הדמוקרטיה הישראלית השתלטה כנופיה עבריינית שפושע סידרתי בראשה. לפיכך, אין לממשלה הרעה, הגזענית והסרבנית הרבה רצון לקיים את חזון המדינה לשיוויון והסדרה, וזו בעייה.

מי יודע? יתכן שצריך להחליף את ההנהגה שכשלה והובילה למחדל נורא בכזו שכן פועלת בהגינות ואחריות למען המדינה, מטרותיה ודרכה. אמריקה מבקשת מאיתנו שננסה להגשים את חזון האומה, אבל הכנופייה העבריינית מתקשה למלא את תפקידה, וגם לא ממש רוצה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- לתת אימון באדם הגון. קישור למאמר בשם- מי שלא מנע מלחמה וכשל במשימה. קישור למאמר בשם- הכנופייה מהווה סכנה למדינה. קישור למאמר בשם- .פושע פלילי גרם לסיבוך בינלאומי. קישור למאמר בשם- בגידה סידרתית בכתובה ובמדינה. קישור למאמר בשם- הפושע והלקוייה מזיקים למדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “הפתרון מופיע בחזון לציון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן